PRZEDSTAWICIELE FIRMY NEWSDA NA MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI W GDAŃSKU

W Dworze Artusa w Gdańsku, dnia 16 października 2018 r odbyła się Międzynarodowa Konferencja " Everywhere International SMEs”, która była podsumowaniem dotychczasowych efektów międzynarodowego, partnerskiego projektu, realizowanego przez 9 partnerów z 7 krajów europejskich: Wielkiej Brytanii, Portugalii, Danii, Irlandii, Włoch, Chorwacji i Polski w ramach programu Interreg Europa. Podczas konferencji można było usłyszeć o współpracy międzynarodowej, zmierzającej

do stosowania nowych polityk proeksportowych, a także o wsparciu unijnym dla firm, w kolejnych latach. Gościem specjalnym wydarzenia była pani Elżbieta Bieńkowska - Komisarz UE ds. rynku wewnętrznego, przemysłu i przedsiębiorczości MŚP, która przedstawiła podczas spotkania priorytety unijnej polityki dla mikro, małych i średnich firm, a także planowane przez Komisję Europejską kierunki wspierania MŚP. Pani Komisarz poruszyła także tematykę redukcji obciążeń administracyjnych dla firm. Uczestnicy konferencji mieli okazję to wymiany swoich doświadczeń z partnerami projektu EIS.NEWSDA NA KONFERENCJIjpg    MIDZYNARODOWA KONFERENCJA NEWSDAjpg   NEWSDA NA KONFERENCJI DLA SMEjpg                  

                   
FURNICA, DREMA, SOFAB

Tradycyjnie, we wrześniu 2016 roku, nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej firmy na jednym z największych wydarzeń branży meblowej, czyli na Targach DREMA, FURNICA i SOFAB. Dla kilkunastu tysięcy producentów mebli z całej Polski i z krajów sąsiednich, a także przedstawicieli hurtowni komponentów i materiałów meblarskich, tegoroczna edycja targów była dobrą okazją do zapoznania się z nowościami wiodących dostawców przemysłu meblarskiego, a także aktualnymi tendencjami i trendami obowiązującym na rynku.

POMORSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Dnia 15 listopada 2016 r., z okazji Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości, przedstawiciele firmy Newsda uczestniczyli

w spotkaniu, które odbyło się w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Kartuzach.Podczas spotkania promowaliśmy wśród młodzieży oraz przybyłych przedsiębiorców ginące zawody m.in. takie jak-tapicer.

.               

dzien-przesiebiorczosci-01-regular-regularjpg
 


 FURNITURE CHINA 2015 SHANGHAJ

We wrześniu 2015 roku nasza firma po raz pierwszy zaprezentowała swoje produkty podczas jednych z największych na świecie Targów meblarskich w Szanghaju ” FURNITURE CHINA 2015’’.Dzięki udziałowi w tak prestiżowym wydarzeniu udało nam się poszerzyć grono naszych stałych Klientów o nowych Odbiorców z różnych krajów i jednocześnie zapoznać się z najnowocześniejszymi trendami oraz tendencjami obowiązującymi na świecie.

                                 

     20150909_145601jpg                                   20150910_102454jpg  .  
 
20150912_081811jpg

 
WItamy